A 2026-os Oviolimpia ismét mozgalmas sportesemény volt intézményünkben, mely hagyományosan megrendezésre kerülő megmérettetés óvodánkban, Ballainé Lengyel Rita mesterpedagógus szervezése és irányítása alatt.
Az olimpiai láng meggyújtása után olimpiai esküt tettek a kis bajnokok és hallhattuk csapatindulójukat is.
Ezek után kezdődött a sportszerű versengés, melyben a Bátor Farkasok, a Villám Párducok és az Elszánt Karvalyok csapata mérte össze erejét, a gyorsaságot, koncentrációt és ügyességet igénylő feladatokban.
A mozgás és a játék izgalma serkentőleg hatott a gyermekekre, s ezáltal mindegyik csapat nagyon jól teljesített.
A játék végén, összevetve az elért eredményeket, gazdára találtak az arany, ezüst és bronzérmek, valamint a vándor serleg is.
Volt is öröm, az az igazi, gyermeki! Mi pedig büszkeséggel néztük a mosolygó arcokat!





A program megvalósításában köszönjük Farkasné Kiss Ildikó, Miklós Lászlóné, Gerbár-Vida Anita óvó nénik és Kovács Tifani dajka néni segítségét.