Oviolimpia

A 2026-os Oviolimpia ismét mozgalmas sportesemény volt intézményünkben, mely hagyományosan megrendezésre kerülő megmérettetés óvodánkban, Ballainé Lengyel Rita mesterpedagógus szervezése és irányítása alatt.
Az olimpiai láng meggyújtása után olimpiai esküt tettek a kis bajnokok és hallhattuk csapatindulójukat is.
Ezek után kezdődött a sportszerű versengés, melyben a Bátor Farkasok, a Villám Párducok és az Elszánt Karvalyok csapata mérte össze erejét, a gyorsaságot, koncentrációt és ügyességet igénylő feladatokban.
A mozgás és a játék izgalma serkentőleg hatott a gyermekekre, s ezáltal mindegyik csapat nagyon jól teljesített.
A játék végén, összevetve az elért eredményeket, gazdára találtak az arany, ezüst és bronzérmek, valamint a vándor serleg is.
Volt is öröm, az az igazi, gyermeki! Mi pedig büszkeséggel néztük a mosolygó arcokat!🏃‍♀️🏃🥇🥈🥉🏆
A program megvalósításában köszönjük Farkasné Kiss Ildikó, Miklós Lászlóné, Gerbár-Vida Anita óvó nénik és Kovács Tifani dajka néni segítségét.
Posts created 250

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top